Het wordt druk en luid in Rotterdam. GLORY zet vlak voor GLORY 107 een speciale fanzone neer voor fans. Met grote namen, games en ontmoetingen krijgt het evenement een extra lading.
De organisatie opent zaterdag 25 april de fanzone bij de RTM Stage. Tussen 17:00 en 18:00 uur kunnen bezoekers hun helden van dichtbij zien.
Mory Kromah, Bahram Rajabzadeh en Milos Cvjeticanin zijn aanwezig. Ook Antonio Plazibat en Anis Bouzid schuiven aan.
Fans kunnen met hen op de foto en handtekeningen scoren. Dat maakt de ervaring persoonlijk en direct. De fanzone is alleen toegankelijk voor mensen met een ticket voor GLORY 107.
De organisatie wil meer bieden dan alleen gevechten. In de fanzone draait het om interactie en sfeer. Bezoekers kunnen meedoen aan de zogeheten Kraken punching game.
Daarnaast ligt er een kampioensriem klaar voor foto’s. Ook is er officiële merchandise te koop. Zo bouwt GLORY aan een complete avond rond het event.
Die aanpak past bij de groei van de sport. Fans willen dichter bij de actie komen en meer beleven dan alleen de partij zelf.
Het moment is niet toevallig gekozen. De aandacht voor vechtsport groeit en organisaties spelen daarop in. GLORY wil die energie vasthouden met dit soort initiatieven.
Tegelijk blijft de sport zich ontwikkelen. Zo wordt een UFC-vechter voorbereid door een GLORY-kampioen voor een groot gevecht, wat je terugziet in de top van de sport.
Ook buiten de ring gebeurt er genoeg. Een GLORY-vechter zorgde recent voor ophef met een extreme voorbereiding richting zijn gevecht in Rotterdam.
Met de fanzone zet GLORY een duidelijke stap. De organisatie wil fans eerder naar de locatie trekken en de spanning opbouwen.
Het uur voor het event krijgt zo extra betekenis. Bezoekers ontmoeten vechters, testen hun kracht en duiken in de sfeer.
Daarmee begint GLORY 107 niet bij de eerste bel, maar al ruim daarvoor in de fanzone.
Lees het artikel op de mobiele website