Home / Regio nieuws Limburg / IMPACT V Gala 26 November Matchmaking

IMPACT V Gala 26 November Matchmaking

Op 26 november aanstaande wordt het Impact V gala gehouden in Geleen!

Het gala dat elk jaar georganiseerd wordt door Sportschool Alken heeft een interessante matchmaking. Zo is er een Limburgs onderonsje in de hoofdpartij in het super zwaargewicht tussen Perry Reichling en Rinus Douma. Impact V gala wordt gehouden in Zalencentrum De Hanenhof te Geleen.

Er zijn nog kaarten verkrijgbaar

Voor het gala zijn nog kaarten verkrijgbaar al gaat de verkoop erg snel, wees er dus op tijd bij als je dit top gala wilt komen bekijken.

Onderstaand de matchmaking van Impact V

Perry Reichling (Team Alken) tegen Rinus Douma (Hoyer’s Gym)
John Binkhorst (Demirci Gym) tegen Davy Huibens (Ringer Sportplaza)
Levie Minkenberg (Team Alken) tegen Badr Chaouech (MT Dortmund)
Mirko Dahlmans (Team Alken) tegen Mohammed Eroglu (Ringer Sportplaza)
Regy Janssen (Team Alken) tegen Tugay Altintas (Muay Thai Genk)
Sinan Salif (Dada Gym) tegen Jordy Callebout (Demirci Gym)
Zakaria Boufath (Team Pirhanas) tegen Rida Bellachen (Ringer Sportplaza)
Annas Habibi (Dada Gym) tegen Nasim Benali (Team Pirhanas)
Annas Moussaoui (Dada Gym) tegen Jaber Bouzzammour (Team Pirhanas)
Anne Weber (Jego Gym) tegen Manon Bakker (Ringer Sportplaza)
David Silva Semedo (Team ’t Rooi) tegen Masih Njarabi (Vivas Gym)
Douglas Carli (Jego Gym) tegen Younes Lam (Team Pirhanas)
Gerrardo Fanny (Ringer Sportplaza) tegen Ayoub Bozambou (Team Pirhanas)
Hamza Zakinini (Demirci Gym) tegen Dylan van der Wijck (Boessen Gym)
Max Weekers (Team Alken) tegen Redouane El Yadiri (Team ’t Rooi)
Mohamed Rafi (Team ’t Rooi) tegen Nikos Ikonomoupolos (Ubeda Sports)
Mohammed Charkauoi (Ringer Sportplaza) tegen Samier Arnaout (Team Pirhanas)
Tristan Bernards (Hoyer’s Gym) tegen Ritchie Verwaayen (Ubeda Sports)
Wesley Schors (Hoyer’s Gym) tegen Marouan Daoudi (Team Pirhanas)
MMA (amateur) – Bilal Avcik (MT Dortmund) tegen Saman Koliaea (Ryu Waalwijk)
Angelo Bartels (Team Alken) tegen Michele Devoto (Mido Gym)
Chris Aitatus (Team Elite) tegen Yassine Oualla (Team Piranhas)
Lee van der Wijck (Boessen Gym) tegen Carlo Kraft (Kai Muay)
Ligherno Meyers (Team Elite) tegen Mootje Tahiri (Ringer Sportplaza)
Omar Debbali (Haberland Kerkrade) tegen Abdel Samad Oubihi (Imran Gym)
Omar Rahmoun (Ubeda Sports) tegen Alessio Bello (Dada Gym)
Oussama Saf Saf (Team Alken) tegen Bas Willemse (Team Thriving)
Samet Yurdakul (Dipanegara) tegen Enea Berisha (Jego Gym)
Samir Kebli (Appie’s Fightteam) tegen Ferry Amkreutz (Team Duykers)
Souvany Tuinfort (Ubeda Sports) tegen Tomas Vilmanas (Team Duykers)
Amine Lahdab (Team ’t Rooi) TBA

Bekijk ook

Top Karate & Muay Thai school Alken heeft er 4 Geslaagden voor 1e dan

4 Geslaagden voor 1e dan Karate & Muay Thai school Alken

Top Karate & Muay Thai school Alken heeft er 4 Geslaagden voor 1e dan Vandaag zijn er ...